Svi učenici predmetne nastave naše škole otišli su 7. lipnja na jednodnevni izlet u Senj. Na put su krenuli u 7 sati. Oko podneva stigli su u Senj te su po polasku posjetili simbol grada Senja – utvrdu Nehaj. Tamo im je kustos ispričao bitne podatke o utvrdi i njezinoj važnosti. Nakon toga je uslijedio obilazak utvrde i izložbenih postava u njoj. Nakon odlaska iz utvrde uslijedio je kraći edukativni posjet Gradskom muzeju gdje je učenike dočekala ravnateljica muzeja. Dan je bio vrlo topao pa se požurilo s obilaskom grada, iako su učenici uspjeli vidjeti katedralu i uži dio stare gradske jezgre. Ručak je umirio gladne i pružio vrijeme za mali predah. Nakon ručka učenici su imali slobodno vrijeme za kupanje na jednoj od senjskih gradskih plaža. Ovo je za mnoge bio najzanimljiviji dio izleta. Sretni i s ponešto novog znanja i spoznaja učenici su se u Sirač vratili u kasnim večernjim satima. U pratnji učenika bili su njihovi razrednici. Bio je to jedan dobar, edukativan i zanimljiv petak!

Škola /*** Collapse the mobile menu - WPress Doctor ****/ Skip to content